Ваш провідник до кращого життя!

Життя у Польщі

Що змушує українців замислюватися над зміною країни проживання?

Давайте відповімо на це питання фактами: медицина в занепаді, рівень життя постійно знижується, пенсійний вік зростає, а середній термін життя людини в Україні зменшується. Достатньо фактів?

Найбільш лояльна до українців країна Євросоюзу — дружня Польща.

В цей же час активність польського уряду на міжнародній арені з лобіювання інтересів України, по пробиванню тих чи інших ініціатив в Євросоюзі і в світі, дуже помітна. Більше того, навряд чи ми пригадаємо ще хоч одну країну в світі, яка так переймається і хвилюється за своїх менш «европеїстих» сусідів - українців. Давайте згадаємо «ЄВРО-2012» — змогла б Україна домогтися його проведення на своїй території, якщо б не Польща? Давайте подивимося правді в очі - ніколи! Польща допомогла Україні, поділилася своїм авторитетом та репутацією, переконала євроспільноту в тому, що Україна гідна приймати цей чемпіонат.

Життя в Польщі: плюси і мінуси

Мається на увазі життя у Польщі порівняно з Україною, звичайно.

Почнемо з мінусів,— їх небагато:

 1. Більш прохолодний клімат
 2. Відсутність виходу до теплого моря

А тепер плюси:

 1. Соціальна захищеність громадян
 2. Впевненість у завтрашньому дні
 3. Освіта в Польщі для дітей і онуків
 4. Натуральна, смачна та недорога їжа
 5. Чудові автомобільні дороги
 6. Прекрасне залізничне сполучення
 7. і ще, і ще...

Ой, перераховувати можна нескінченно, - ми думаємо, що кожен, при бажанні, може самостійно переконатися, яка вона - життя у Польщі.

Візу оформити нескладно, транспортне сполучення між Україною і Польщею налагоджено.

Життя емігрантів у Польщі

З причин, описаних вище, Польща не відчуває нестачі в емігрантів. Це і українці, і росіяни, і білоруси, і представники інших націй і народностей.

Солодко живеться емігрантів у Польщі? Хто як працює, той так і живе. Хто трудиться, той живе гідно, без зайвих напрягів, біс стресів, просто спокійно живе і насолоджується життям. «Хто працює - той їсть!»

Життя українців у Польщі

Для українця Польща — саме зручне місце проживання в єврозоні.

 • По-перше — недалеко до історичної батьківщини
 • По-друге — схожий з поляками менталітет
 • По-третє — дуже схожа мова

Всі ці фактори і безліч інших чинників у сукупності забезпечують дуже швидку адаптацію українця в Польщі, окрім того, польські наймачі з великим задоволенням приймають на роботу українців, адже відомо, що українці працьовиті, поступливі, надійні.

Знайомство з Польщею

Дуже просто переконатися в тому, що Польща - комфортна країна для вашого проживання - просто взяти і поїхати туди!

Автобус в Польщу — надійний і доступний за фінансів варіант.

Автобусні перевезення по Європі здійснює, наприклад, компанія «Еліт-Автосервіс», що володіє автопарком комфортабельних туристичних автобусів.

Життя і робота в Польщі

Якщо ви зважилися поміняти своє місце проживання, свою рідну Україну на гостинну Польщу, то, звичайно ж, вам потрібно заробляти собі на життя. Ви можете відкрити свій власний Бізнес у Польщі, або знайти Робота в Польщі з гідною оплатою, - і в тому і в іншому випадку W.E.L. GARANT вам допоможе: ми спеціалізуємося на Працевлаштування в Польщі, на отримання Освіта в Польщі, а також, не в меншій мірі, готові допомогти вам створити свій власний Бізнес у Польщі.

Перегляньте наявні у даний момент Вакансії в Європі, а якщо у вас є ідея щодо створення Бізнес у Польщі,— ми допоможемо вам її здійснити!

X