Університет Виамода

Виамода - новий університет на польському ринку освіти. Університет був заснований на відчутті високої потреби і динамічного розвитку середовища моди й модельного бізнесу в Польщі.

Університет Виамода
МісцезнаходженняПольща, місто Варшава
Інтернет-сайтwww.vmi.edu.pl
Назва ВУЗу в оригіналіVIAMODA INDUSTRIAL Szkoła Wyższa
Тип ВУЗуНедержавний університет

Вартість навчання

Академрік 2014-2015

Дизайн / Wzornictwo
Бакалаврат
Стаціонар
Мова навчанняВартість навчання
Польська
400 евро регистр. взнос / 3500 евро в год
Заочно
Мова навчанняВартість навчання
Польська
400 евро регистр. взнос / 3500 евро в год
Заповніть анкету абітурієнта на отримання освіти у Польщі

Це єдиний університет в Польщі, який займається модою на кожному її аспекті.

Для студентів в університеті є зали для лекцій, так само як і зали для практичних занять і семінарів. Зал для практичних занять пристосований для проведення занять з моделювання одягу та аксесуарів, для вивчення технологій виробництва.

Проводяться заняття з малювання, фотографії, композиції, малювання для журналів, основ проектування, проектування тканин і багато інших.

Також є комп'ютерний зал, в якому студенти будуть вчитися проектування, матеріалознавства, технік конструювання, друкування на тканинах. В університеті професійні комп'ютери, принтери, сканери.

Істотним елементом в «Виамода» є практичні заняття. Найголовнішим є те, що студенти, насамперед, повинні отримати практичні знання, які допоможуть їм отримати конкретні навички, щоб у майбутньому, відразу після закінчення університету, знайти собі гарну роботу, або ж відкрити власну фірму.

Завдяки партнерству з фірмами Європи і міжнародними, навчання в «Виамода» дає можливість отримати різний досвід, контакти в цій сфері в Польщі, а так само в країнах, в яких розвинена сфера моди.

X