Ваш провідник до кращого життя!

Щецинський морський коледж

Щецин - 7-й за величиною місто Польщі, столиця Західно-Поморського воєводства розташований в 16 кілометрах від кордону з Німеччиною. Разом з сусіднім Свіноуйсьце утворює найбільший порт Польщі на Балтиці (місто розташоване на місці впадання річки Одер у Щецинську затоку).

Щецинський морський коледж / Policealna Szkoła Morska
МісцезнаходженняПольща, місто Щецін
Інтернет-сайтszkolamorska.pl
Назва ВУЗу в оригіналіPolicealna Szkoła Morska
Тип ВУЗуКоледж

Вартість навчання

Академрік 2014-2015

Морська справа
2,5 роки
Стаціонар
Мова навчанняВартість навчання
Польська
600 зл. в месяц / 900 зл. в месяц
Заповніть анкету абітурієнта на отримання освіти у Польщі

В останні роки інтерес до міста значно зріс. Про це свідчить, наприклад, проведення в Щецині в 2007 році фіналу знаменитої вітрильної регати The Tall Ship s Races.Успешно розвиваються і відносини з Україною: у 2010 році між Щецином та Дніпропетровськом укладено меморандум про взаєморозуміння.

Події останніх місяців в Україні продемонстрували, наскільки велике прагнення значної частини наших громадян увійти в Евросоюз.Не будемо гадати, якою буде развязка.А ось для тих, хто бачить своє майбутнє в інтеграції в Європу і при цьому хоче пов'язати своє життя з морем — пряма дорога в Щецинський морський коледж.

Подивимося, що очікує випускника коледжу. Володіння, як мінімум, трьома мовами: українською, польською та англійською. Можливість продовжити навчання в Щецинскій морській академії, тобто протягом 2-3 років отримати вищу освіту. При бажанні розлучитися з великим флотом — необмежена кількість вакансій в маломірному флоті і берегових службах (від силових прикордонних до природоохоронних), конкретно — від приватних рибальських компаній по всьому узбережжю Європи і Північної Америки до так званих суден портофлоту — екологічних, рятувальних, гідрографічних, лоцманських, вантажних і т.п. маломірних суден.

Поки моряк знаходиться в рейсі, на суші може відбуватися що завгодно — банки та уряди можуть гратися з курсами валют, змінювати закони і т.д. У моряка — чітко обумовлена в контракті сума, яку йому нема на що витрачати в рейсі і яку він гарантовано отримає по його закінченні.

По-перше, курсант морського коледжу гарантовано працевлаштований після його закінчення.

По-друге, витрати на надходження в коледж при розумному плануванні можуть виявитися достатніми для повного навчання (враховуючи оплату практики).

По-третє...-а чи варто далі вправлятися в рахунку?

Відеорозповідь про Щецинську Морську академію очима співробітника компанії «KW-Group»

Важливе значення для батьків має оперативність і достовірність інформації про умови проживання їх детей. Наше агентство гарантовано забезпечує спектр послуг в цій області від інформативного (за умови заселення в рекомендоване нами житло) безпосередньо до відвідування (варто порівняти вартість послуг, пропонованих турагентствами, з нашими пропозиціями). Крім того, наш менеджер у Польщі оперативно відреагує на будь-яку проблему, яка виникла у студента, і допоможе в її вирішенні.

X