Ваш провідник до кращого життя!

Робота в Німеччині

Жителі Німеччини з задоволенням приймають на роботу українців і українок. Українці працьовиті, сумлінні, старанні, чесні. У кожного є шанс знайти роботу в Німеччині.

Пропонована зарплата мінімум на порядок вище, ніж за аналогічну роботу в Україні. До того ж зазвичай забезпечується проживання з харчуванням. Враховуючи економічну ситуацію в Україні, це хороший варіант поправити і зміцнити своє матеріальне становище.

Для отримання будь-якої роботи в Німеччині природно, необхідно володіти німецькою мовою. Хоча б у тій частині, яка необхідна для виконання своїх обов'язків та елементарного спілкування. Тому для тих, хто хоче мати таку роботу, але не знає мови, необхідно пройти навчання на інтенсивних курсах. Якщо є мета — немає нічого непереборного. Подальше перебування в Німеччині дозволить добре оволодіти німецькою, що завжди стане в нагоді в житті.

Робота для українських лікарів у Німеччині

В даний час лікар у Німеччині - одна з найбільш затребуваних професій. На роботу приймаються фахівці з різних країн, в тому числі і з України. Головне — мати вищу медичну освіту (мінімум 6 років) і відповідний список пройдених дисциплін. І звичайно ж, необхідно знати німецьку мову.

Лікарі у Німеччині

Лікарі у Німеччині

Для того, щоб почати реалізовувати своє бажання жити в Німеччині і працювати в медицині необхідно розуміти наступне.

Відразу влаштуватися лікарем практично неможливо, і доведеться починати з посади лікаря-асистента, тобто клінічного ординатора. Навіть якщо є багаторічний досвід роботи і вчена ступінь. І паралельно приймати участь в різних клінічних курсах. Асистенти, природньо, заробляють менше фахівців, але теж непогано. Особливо порівняно з зарплатами українських медиків.

Через кілька років роботи асистентом здається іспит на дозвіл працювати лікарем, а ще через кілька років — іспит на спеціаліста, а це вже одна з найбільш високооплачуваних професій в Німеччині.

Доцільно починати працювати в невеликих німецьких містах, де гостріше відчувається брак медичного персоналу та до нових співробітників менш прискіпливі. Там же варто вдосконалити знання німецької мови і отримати хорошу практику для подальшого росту. Далі вже на ваш розсуд.

Дуже важливим і важким є оформлення пакету необхідних документів. Німці, як їм і належить, надзвичайно прискіпливі у всіх бюрократичних питаннях. Тому в цій справі без участі помічника в Німеччині не обійтися. Але все це можна подолати, і ми зможемо вам допомогти.

Отримавши від роботодавця 3-х місячну робочу візу, по прибуттю в Німеччину видається дозвіл на роботу на термін від 1-го до 3-х років .І спокійно приступайте до своїх посадових обов'язків.

Бажаємо вдалої лікарської кар'єри в Німеччині!

Маєте бажання працювати в Німеччині? Заповніть просту анкету кандидата на працевлаштування, і як тільки з'явиться вакансія, яка може вам підійти,— ми одразу ж з вами зв'яжемося!

X