Ваш провідник до кращого життя!

Про компанію W.E.L. GARANT

W

Work - робота.

Заповніть анкету кандидата на працевлаштування в Польщі або Німеччині,- і робота за кордоном сама вас знайде!

E

Education - освіта.

Ми пропонуємо програму навчання ВУЗах Польщі - «Я - студент у Польщі».

L

Life - життя.

Ми - ваш провідник до кращого життя!

Всі люди мріють змінити своє життя на краще, самореалізуватися, забезпечити матеріально себе і своїх близьких, жити спокійно і щасливо. Але в силу різних причин не знають, як це зробити, яким повинен бути перший крок до реалізації бажаного.

Наше завдання

Надати допомогу у вашому прагненні до якісно нового життя, крок за кроком пройти разом попередній етап до нової щаблі в освіті, новій роботі, нового етапу в житті.

Слово «GARANT» в назві нашої компанії означає те, що ми займаємося виключно легальним працевлаштуванням, якісною вищою освітою і гарантуємо повний юридичний супровід всіх дій з тими, хто звернеться в наше агентство, надаючи максимальну увагу кожному.

Освіта

Наше агентство є офіційним представником польських Вузів в Україні, про що свідчать відповідні сертифікати і договору. Програма «Я - студент у Польщі» передбачає супровід кожного від заповнення анкети абітурієнта до порогу вибраного вищого навчального закладу. Для забезпечення цього завдання співробітниками офісу у Варшаві опрацьовуються питання проживання студентів та супроводжуючих, інформаційна підтримка та інші кроки для економнї та комфортної адаптації.

Працевлаштування

У питаннях працевлаштування пріоритетною для нас є робота з висококласними фахівцями, для яких ми будемо підбирати відповідні вакансії.

Бізнес

Ми готові надати допомогу в організації власного бізнесу в Польщі. Це може бути індивідуальна трудова діяльність, яка дає можливість спеціалісту самостійно вибирати роботодавця і умови роботи. Може бути фірма або АТ для більш масштабного бізнесу.

Є цікаві інвестиційні проекти, які допоможуть не тільки зберегти і примножити ваші фінанси, але і сприяти інтеграції в Євросоюз.

Уважно вивчимо ваші питання і відповідально підходити до їх вирішення.

X