Новини

22 вересня 2017
За первое полугодие 2017 года в Польше на основании приглашений от работодателей украинцам было выдано почти 95 тысяч национальных виз.
детальніше...
04 вересня 2017
Варшава опинилася на 65 місці серед найбільш комфортних для життя міст в щорічному рейтингу аналітичного центру Economist Intelligence Unit.
детальніше...
04 вересня 2017
Портал Polsha24.com представляє добірку кращих мультфільмів для вивчення польської мови, які можна безкоштовно дивитися в Інтернеті.
детальніше...
01 вересня 2017
Плануючи свій переїзд на роботу або постійне місце проживання в Польщі ви, напевно, не раз задавалися питанням: скільки грошей мені знадобитися в цій країні? Ми вирішили поговорити і підрахувати, в яку суму обійдеться місяць проживання в Польщі.
детальніше...
17 серпня 2017
Україна є однією з шести країн поза межами Євросоюзу, які підписали з польською владою угоду, що дає право на соціальні гарантії у вигляді пенсій, повідомляє видання Rzeczpospolita. У цей список увійшли також Молдова, Македонія, Південна Корея, Канада, Австралія і США.
детальніше...
16 серпня 2017
Інфляція в липні в Польщі склала 1,7% порівняно з тим же періодом рік тому. Про це повідомляє Головне статистичне управління. Ці дані підтверджують прогнози експертизитов.
детальніше...
Свіже
ВУЗи Польщі
Вакансії
Новини
X