Ваш провідник до кращого життя!

Освіта в Польщі

Все більше і більше української молоді бажає отримати вищу освіту у Польщі. Зараз європейська освіта не тільки престижно, а й цілком доступно. Розглянемо переваги вищої освіти у польських ВУЗах.

Ми знаємо відповідь

Ми знаємо відповідь

Заняття в аудиторіях

Заняття в аудиторіях

В університетах вирує спортивне життя

В університетах вирує спортивне життя

Урочисте вручення диплома в Академії Суспільних Наук

Урочисте вручення диплома в Академії Суспільних Наук

Фото: Фейсбук

Насамперед - вартість навчання, яке дійсно є європейським, так як дипломи польських ВУЗів визнаються у всьому Європейському Союзі ( на відміну від наших). Ця вартість аналогічна з оплатою за навчання в українських університетах і становить від 1000 до 2000 євро на польській мові і до 3000 євро англійською. Вартість залежить від престижності університету та обраної спеціальності.

Різні варіанти надходження для студентів-іноземців. Поляки дуже лояльні і передбачають навіть вступ без іспитів. До того ж є можливість вибирати мова: польська або англійська.

Привабливі також гнучкі форми відвідання занять для заочної, так і для стаціонарної форми навчання, які залежать від спеціальності і ступеня одержуваного диплома. Це дає можливість студентам підробляти.

Вступаючи у польський ВУЗ, студенти поселяються на території Польщі більше ніж на 3 місяці, що дає їм право на отримання посвідки на проживання (ВНЖ) на весь період навчання, який продовжується щорічно. Цей період зараховується в подальшому при бажанні отримати в Польщі право на постійне місце проживання. Тимчасовий вид на проживання дає можливість безперешкодного переміщення по країнах Європейського Союзу та право на стажування і тимчасову роботу в інших європейських країнах.

Ну і, звичайно ж, якість освіти та студентське життя в Європі-прекрасний шанс збагатитися інтелектуально, духовно і професійно. Європейська культура, можливість подорожувати по різних країнах спілкування зі студентами з різних країн - унікальна можливість зробити студентські роки незабутніми і отримати хороші перспективи на майбутнє!

X