AIESEC

AIESEC має більш ніж 64-річний досвід у сфері розвитку потенціалу молоді в широко мислячих відповідальних лідерів.

AIESEC
МісцезнаходженняПольща, місто Варшава
Інтернет-сайтwww.aiesec.org/
Назва ВУЗу в оригіналіAIESEC
Тип ВУЗуНедержавний університет
Заповніть анкету абітурієнта на отримання освіти у Польщі

Представництва AIESEC знаходяться в більш ніж 113 країнах і налічують понад 86 000 учасників. AIESEC є найбільшою молодіжною організацією.

Діяльність організації сфокусована на розвитку якостей лідера. Організація надає молодим людям можливість участі в міжнародних програмах, пізнати те, ким є лідер і вивчити глобальну навколишнє середовище. Унікальною AIESEC робить те, що саме вплив на цю організацію має молодь і відповідно всі молоді люди вчаться один у одного, отримують досвід. AIESEC - це організація «молоді для молоді»:

  • Наші учасники є невід'ємною частиною захоплюючої, глобальної «мережі». Їм надається можливість брати участь та сприяти змінам у суспільстві, відкриваючи свої власні уявлення про сучасний світ.
  • Нас підтримують близько 1000 організацій-партнерів у всьому світі, які вважають Я — студент у Польщі AIESEC невід'ємною частиною розвитку сьогоднішньої молоді, і підтримують їх у пошуках нових талановитих людей під час різних міжнародних програм.
  • Наші випускники стають лідерами за межами їх власних організацій і фірм. Вони використовують досвід, навички і натхнення, які отримали в AIESEC, і це дозволяє їм спрямовувати всі свої сили на зміну і поліпшення суспільства.

Якщо ти зацікавлений:

  1. Пізнати світ, який тебе оточує за межами навчання в університеті
  2. Стати частиною «мережі», яка налічує понад 113 країн
  3. Сприяти позитивному впливу на суспільство сьогодні

Тоді AIESEC - це місце спеціально для тебе! Розвивай себе, завдяки можливостям, які дасть тобі AIESEC.

X