W.E.L. GARANT

Ваш провідник до кращого життя!
  • 1_монтажник
  • 6_Варшава
  • Германия

Послуги та ціни

Я — студент в Польщі

Програма зарахування українського абітурієнта в польський ВУЗ

детальніше...
Робота в Польщі
Легальне працевлаштування в Польщі.
детальніше...

Компанія «W.E.L. Garant» пропонує вам отримати професійна освіту в Польщі з подальшим гарантованим працевлаштуванням у Польщі, Німеччині, інших країнах Євросоюзу, а також по всьому світу.

детальніше...
"Швидка допомога"для українців у Польщі.Для тих,кого "кинули"
детальніше...
Пакет послуг "Від вакансії - до роботи"
детальніше...
На легальну роботу запрошуються медсестри і лікарі за річної програмі волонтерства з подальшим працевлаштуванням та отриманням тимчасового дозволу на проживання в Німеччині.
детальніше...

Про компанію W.E.L. GARANT

W

Work - робота.

Заповніть анкету кандидата на працевлаштування в Польщі або Німеччині,- і робота за кордоном сама вас знайде!

E

Education - освіта.

Ми пропонуємо програму навчання ВУЗах Польщі - «Я - студент у Польщі».

L

Life - життя.

Ми - ваш провідник до кращого життя!

Новини

22 вересня 2017
За первое полугодие 2017 года в Польше на основании приглашений от работодателей украинцам было выдано почти 95 тысяч национальных виз.
детальніше...
14 серпня 2017
ЗА ДАНИМИ МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ З МІГРАЦІЇ, 14,5% НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ ЗНАХОДИТЬСЯ НА ЗАРОБІТКАХ ЗА КОРДОНОМ. СЕРЕД КРАЇН КУДИ ЇЗДЯТЬ ПРАЦЮВАТИ ЗДЕБІЛЬШОГО ПОЛЬЩА, ЧЕХІЯ, ІТАЛІЯ ТА ІСПАНІЯ. У НАШОМУ МІСТІ ПРАЦЮЄ БЛИЗЬКО 20 АГЕНЦІЙ, ЯКІ ПРОПОНУЮТЬ ЗАРОБІТЧАНАМ ПОСЛУГИ З ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ТА ПОШУКУ РОБОТИ
детальніше...
14 серпня 2017
У мережі зростає кількість оголошень про роботу. У Польщі не вистачає кваліфікованих працівників, але і для тих, у кого немає кваліфікації роботи все більше – інформує Агентство інвестицій і економічних циклів.
детальніше...
14 серпня 2017
Польські фірми все частіше працевлаштовують іноземців. Можна сказати, тут раді вже не тільки українцям. У першому півріччі 2017 року було видано в три рази більше заяв про намір працевлаштувати громадян Білорусі, ніж за аналогічний період минулого року. Роботодавці все частіше беруть на роботу також росіян.
детальніше...
08 серпня 2017
У Польщі в першому півріччі рівень злочинності знизився на 4,6%. Про це повідомило головне поліцейське управління. У першій половині 2017 року суттєво знизилася кількість кримінальних злочинів. В той же час значно збільшилась кількість виявлених випадків економічної злочинності та корупції.
детальніше...
04 серпня 2017
З кожним роком, а то й місяцем зростає кількість мігрантів у Польщі з сусідніх країн. Переїжджаючи сюди жити, працювати або вчитися, багато хто недооцінює необхідність попереднього вивчення польської мови хоча б на базовому рівні. Адже помилкова думка, що польська мова схожа на російську, може поставити нас в незручну ситуацію. Існує ряд слів, які на слух дуже схожі на російські, але в польській мові означають абсолютно різні речі.
детальніше...
X